o marce lalous

o marce lalous

Lalous jest polskim producentem odzieży dla kobiet ceniących sobie niepowtarzalny styl, oryginalność oraz wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną. Jako firma z doświadczeniem w działalności na polskim i europejskim rynku na bieżąco oraz dynamicznie dostosowujemy się i wyznaczamy nowe trendy w szeroko pojętej branży mody. Jednym z czynników, który nas wyróżnia spośród innych producentów jest posiadanie własnej szwalni, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób ciągły kontrolować proces produkcyjny ze szczególnym uwzględnieniem bardzo wysokiej jakości wykonania jako znaku firmowego naszych produktów. Gwarantem powyższego jest nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra profesjonalistów zaangażowanych w cały proces produkcyjny. Potwierdzeniem dla wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów są rekomendacje naszych klientów, którzy stale powracają do Lalous w poszukiwaniu kolejnych kolekcji oryginalnej oraz stylowej odzieży.

O marce lalous
triangles
O marce lalous

nasze kolekcje

Uciekając schematom tworzenia linii typowo sezonowych Lalous pragnie zaoferować swoim klientkom nowy model w tworzeniu oraz aktualizacji kolekcji odzieżowych. Dzięki niezwykle kreatywnemu działowi projektowemu nowe produkty pojawiają się w naszej ofercie niemal bez przerwy. Taki model tworzenia linii naszej odzieży pozwala w płynny sposób przechodzić między poszczególnymi kolekcjami sezonowymi. Możesz mieć pewność, iż za każdym razem odwiedzając sklep Lalous znajdziesz nowe produkty stworzone z myślą o kobietach ceniących sobie przede wszystkim jakość oraz oryginalność własnej odzieży.

Szybka wysyłak

Szybka wysyłka

zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni

Zakupy bez ryzyka

Zakupy bez ryzyka

masz prawo do 14 dni na zwrot towaru

Masz pytania

Masz pytania

możesz liczyć na szybką odpowiedź
info@lalous.pl

newsletter

Bądź na bieżąco z ofertą naszego sklepu! Dzięki subskrypcji w naszym newsletterze regularnie będziemy informować Cię o naszych najnowszych kolekcjach, promocjach oraz aktualizacjach w outlecie!

Hurt online

Prowadzisz hurtownię odzieżową lub sklep i chciałbyś nawiązać współpracę z Lalous? Zarejestruj się i zapoznaj się z naszą ofertą!